Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 - 1976 New York)
Venuše, nesignováno, akryl/masonit, 180,5 x 109 cm, restaurováno, rám
Provenience: sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových
Reprodukováno: Knobloch I., (ed.), Ladislav Sutnar: Americké Venuše [U.S. Venus], Praha 2011, str. 105
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 750.000,-
CZK 1.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 750.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Sammlung Österr. 1945/1967 u.a. mit Gitter (Markwerte sign. mit Prüfungsattest Kovar),
- Brillantsolitärring ca. 0,85 ct
- Gottfried Kumpf *
- Brillantsolitär Ring ca. 0,60 ct